Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse panificatie/patiserie

Număr anunț
DA21858953
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ,,EPISCOP ROMAN CIOROGARIU,, (CUI 22622667)
Furnizor / câștigător
MARLEXAN SRL (CUI 16500886)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,06 RON
Valoare atribuită
667,06 RON
Data publicării
26.11.2018 13:42
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667,06 RON

din 667,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.