Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa RPC 500W, 50P00P, PFC pasiv, Ventilator 120mm

Număr anunț
DA22531169
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU"BRAILA (CUI 4205777)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,88 RON
Valoare atribuită
249,88 RON
Data publicării
05.03.2019 09:59
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,88 RON

din 249,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.