Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola hartie Tork

Număr anunț
DA22528723
Autoritate contractantă
CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI RO26559562)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,80 RON
Valoare atribuită
239,80 RON
Data publicării
04.03.2019 17:27
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,80 RON

din 239,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.