Ofertă acceptată Cumpărare directă

solutie de curatat parbriz 5L-40 grade

Număr anunț
DA22533759
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
KARLO-ROBERTO TRADE-COM SRL (CUI RO25602150)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,22 RON
Valoare atribuită
25,22 RON
Data publicării
05.03.2019 11:37
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,22 RON

din 25,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.