Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete bumbac 50x25 cm, Detergent manual TIDE 450 gr,Crema de curatat CIF 500 ml, Sapun lichid dezin
- Număr anunț
- DA22528479
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39542000-3 · Carpe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409,83 RON
- Valoare atribuită
- 409,83 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 16:09
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,83 RON
din 409,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro