Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDALII SI TROFEE CUPA PRIMAVERII- DJST TENIS, CUPA ION BASGAN, CUPA 8 MARTIE
- Număr anunț
- DA22525100
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
- Furnizor / câștigător
- MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,63 RON
- Valoare atribuită
- 487,63 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 13:31
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
487,63 RON
din 487,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro