Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet RACK 9U 600X450 NEGRU

Număr anunț
DA21860606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE ROMANESCU (CUI 17105818)
Furnizor / câștigător
KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482 RON
Valoare atribuită
482 RON
Data publicării
26.11.2018 14:30
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482 RON

din 482 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.