Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie motostivuitor MOTO CF 800 - unitatea militară 01556 Murfatlar

Număr anunț
DA21450166
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
Furnizor / câștigător
LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data publicării
11.10.2018 13:51
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.