Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in proiectarea si actualizarea Sistemului de Control Intern Managerial cf. OSGG600/2018

Număr anunț
DA22531904
Autoritate contractantă
Comuna Clejani (CUI 5026702)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
05.03.2019 10:25
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.