Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARHITECT- abonament 12 luni

Număr anunț
DA22526966
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.940 RON
Valoare atribuită
5.940 RON
Data publicării
04.03.2019 14:42
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.940 RON

din 5.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.