Ofertă acceptată Cumpărare directă

ceas de perete

Număr anunț
DA21872902
Autoritate contractantă
TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,47 RON
Valoare atribuită
124,47 RON
Data publicării
27.11.2018 12:28
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,47 RON

din 124,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.