Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie medalii personalizate pentru serbarea Centenarului Marii Uniri din 1918

Număr anunț
DA21871822
Autoritate contractantă
COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.560 RON
Valoare atribuită
2.560 RON
Data publicării
27.11.2018 11:54
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560 RON

din 2.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.