Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusa de protectie antitermica CRUSADER FLEX. conform anunt Consultatie de Piata MC1003861

Număr anunț
DA21867928
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753,25 RON
Valoare atribuită
1.753,25 RON
Data publicării
27.11.2018 10:09
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.753,25 RON

din 1.753,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.