Ofertă acceptată Cumpărare directă

POANTE BALET FREED STUDIO PROFESSIONAL

Număr anunț
DA21863494
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648,74 RON
Valoare atribuită
648,74 RON
Data publicării
26.11.2018 16:00
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,74 RON

din 648,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.