Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AD 199 Masa de calcat LEIFHEIT Air Board L Solid, husa bumbac
- Număr anunț
- DA21863417
- Autoritate contractantă
- Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,01 RON
- Valoare finală
- 249,01 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 15:55
- Data finalizării
- 27.11.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.