Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butuc yala nr.41

Număr anunț
DA22387586
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
12.02.2019 11:04
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.