Ofertă acceptată
Cumpărare directă
I.T.P AUTOTURISM DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA22387485
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,03 RON
- Valoare atribuită
- 84,03 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 10:59
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,03 RON
din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro