Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oglinda rutiera 80cm
- Număr anunț
- DA21461269
- Autoritate contractantă
- Comuna Satu Mare (CUI 16373065)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,75 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:40
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.848,75 RON
din 1.848,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro