Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agende si set pachete 100 de ani de la Marea Unire .

Număr anunț
DA21859716
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.250 RON
Valoare atribuită
15.250 RON
Data publicării
26.11.2018 14:06
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.250 RON

din 15.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.