Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie NIPLU REDUS 1/2''3/8''
- Număr anunț
- DA22385518
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI RO26238910)
- Cod CPV
- 44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,20 RON
- Valoare atribuită
- 355,20 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:37
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
355,20 RON
din 355,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro