Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxigen tehnic 10,7 mc / butelie

Număr anunț
DA21855889
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,50 RON
Valoare atribuită
374,50 RON
Data publicării
26.11.2018 12:12
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,50 RON

din 374,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.