Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa cu LED KS-Q6 pt. chirurgicale si examinare interventii
- Număr anunț
- DA21460159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 31510000-4 · Lampi electrice cu incandescenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168 RON
- Valoare atribuită
- 1.168 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:50
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.10.2018 22:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.168 RON
din 1.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro