Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRATII FERESTRE 195X135

Număr anunț
DA22384143
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN (CUI 21103360)
Furnizor / câștigător
INSTALTERM SRL (CUI RO13889933)
Cod CPV
44316300-1 · Gratii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590 RON
Valoare atribuită
1.590 RON
Data publicării
11.02.2019 17:41
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590 RON

din 1.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.