Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker whiteboard, tabla Pelikan 409 varf rotund - set 4 culori Negru, Rosu, Verde, Albastru

Număr anunț
DA21874122
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8 RON
Valoare atribuită
8 RON
Data publicării
27.11.2018 13:04
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 8 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.