Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare roti - OS Grivita

Număr anunț
DA22382312
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,20 RON
Valoare finală
355,20 RON
Data publicării
11.02.2019 14:31
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.