Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner , cartus compatibil

Număr anunț
DA21865087
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,33 RON
Valoare atribuită
272,33 RON
Data publicării
27.11.2018 08:26
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,33 RON

din 272,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.