Ofertă acceptată
Cumpărare directă
30192000-1 Accesorii de birou (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21863502
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BIVOLARI (CUI 17140793)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,04 RON
- Valoare atribuită
- 840,04 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:00
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,04 RON
din 840,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro