Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set piese polizor unghiular GWS 6-125

Număr anunț
DA22532989
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
Cod CPV
42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278 RON
Valoare atribuită
278 RON
Data publicării
05.03.2019 11:07
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278 RON

din 278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.