Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL MEDICINAL 500ML 70%

Număr anunț
DA22530953
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32 RON
Valoare atribuită
32 RON
Data publicării
05.03.2019 09:50
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32 RON

din 32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.