Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie A4 80g/mp, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA21866174
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.673,10 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 09:15
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.673,10 RON
din 1.673,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro