Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C6 AUTOADEZIV 80G/MP 114*162MM ALB 1000/CUT GPV

Număr anunț
DA21836661
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII CLUJ (CUI 13582024)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,74 RON
Valoare atribuită
166,74 RON
Data publicării
23.11.2018 09:21
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,74 RON

din 166,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.