Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale instatii termice,servicii de supraveghere si verificari tehnice in utilizare a instalatiil

Număr anunț
DA21874258
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
Cod CPV
44115220-7 · Materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.397,77 RON
Valoare atribuită
2.397,77 RON
Data publicării
27.11.2018 13:08
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.397,77 RON

din 2.397,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.