Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPALATOR 1400 MM, 1 CUVA CU REBORD/SIFON SCURGERE FLEXIBIL /BATERIE PROFESIONALA CU DUS

Număr anunț
DA21872422
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.156,69 RON
Valoare atribuită
3.156,69 RON
Data publicării
27.11.2018 12:11
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.156,69 RON

din 3.156,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.