Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet discuri taiat beton
- Număr anunț
- DA21870850
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 14522200-8 · Diamante industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.369,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.369,74 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:25
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.369,74 RON
din 2.369,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro