Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE PULVERIZATOR DE MÂNĂ CU SUBSTANȚĂ IRITANT LACRIMOGENĂ DE CAPACITATE 150 ML
- Număr anunț
- DA21870639
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI RO33000350)
- Cod CPV
- 35220000-2 · Echipament de reprimare a revoltelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.468 RON
- Valoare atribuită
- 3.468 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:20
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.468 RON
din 3.468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro