Ofertă acceptată Cumpărare directă

0 Conducte si racorduri din beton (Rev.2)

Număr anunț
DA21865521
Autoritate contractantă
Comuna Vultureni (Primaria Vultureni) (CUI 4426298)
Furnizor / câștigător
SIMOANI EXPED METAL S.R.L. (CUI 40163902)
Cod CPV
44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.400 RON
Valoare atribuită
16.400 RON
Data publicării
27.11.2018 08:50
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.400 RON

din 16.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.