Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi sterilizare autoadezive indicator abur/oxid etilena 140mmx260mm

Număr anunț
DA22390647
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
CRISMED SRL (CUI RO17750635)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992 RON
Valoare atribuită
1.992 RON
Data publicării
12.02.2019 13:29
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.992 RON

din 1.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.