Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport vase secretii cu doua recipiente si furtun NUMAR DE REFERINTA: 2M85056
- Număr anunț
- DA22390386
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.972 RON
- Valoare atribuită
- 12.972 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 13:16
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.972 RON
din 12.972 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro