Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE 2303

Număr anunț
DA22389535
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,55 RON
Valoare atribuită
874,55 RON
Data publicării
12.02.2019 12:35
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,55 RON

din 874,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.