Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie oxigen 8 metri cubi

Număr anunț
DA22387812
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
ODEAL SRL (CUI RO25262864)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510 RON
Valoare atribuită
510 RON
Data publicării
12.02.2019 11:15
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510 RON

din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.