Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 76,3% sub estimat
Set consumabile injector Medrad Vistron/EnVision CTP200FLS
- Număr anunț
- DA22386559
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON 76,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2019 10:22
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.600 RON
din 32.000 RON estimat
76,3%
Adjudecat la 23,8% din estimat · economie 24.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.