Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Burghiu beton grf sds 8/210 mm
- Număr anunț
- DA22536374
- Autoritate contractantă
- CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
- Furnizor / câștigător
- SC RAMY DECOR SRL - D (CUI RO34756654)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,08 RON
- Valoare finală
- 10,08 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 13:28
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.