Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV 1062400

Număr anunț
DA22534855
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.317,60 RON
Valoare atribuită
9.317,60 RON
Data publicării
05.03.2019 12:19
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.317,60 RON

din 9.317,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.