Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 500 x 600 mm(40 litri)=Saci deseuri medicale ,Saci galbeni PE "Pe
- Număr anunț
- DA22384653
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973 RON
- Valoare atribuită
- 973 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 08:37
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
973 RON
din 973 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro