Ofertă refuzată Cumpărare directă

Saci 35 L 50 buc/rola - 20 ROLE GALBENI + 50 ROLE ALBI CU ŞNUR

Număr anunț
DA22384152
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.047,50 RON
Valoare finală
2.047,50 RON
Data publicării
11.02.2019 17:49
Data finalizării
12.02.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.