Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA22384091
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Iasi (CUI 4540160)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681,94 RON
Valoare atribuită
2.681,94 RON
Data publicării
11.02.2019 17:15
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.681,94 RON

din 2.681,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.