Ofertă acceptată
Cumpărare directă
30199000-0 Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Număr anunț
- DA22383719
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.633 RON
- Valoare atribuită
- 4.633 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 15:54
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.633 RON
din 4.633 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro