Ofertă acceptată
Cumpărare directă
“ Proiectare si obtinere Autorizatie de Construire pentru lucrari de reparatii si asfaltare parcare
- Număr anunț
- DA21808036
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- M.V.P. ARCHITECTURE SRL (CUI RO33212409)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.282,60 RON
- Valoare atribuită
- 23.282,60 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:26
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.282,60 RON
din 23.282,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro