Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie afise A3 si Flyere A4

Număr anunț
DA21872283
Autoritate contractantă
Directia Generala de Impozite si Taxe Locale Sector 4 (CUI 13839528)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA SHIK & STEFAN SRL (CUI RO14821570)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.750 RON
Valoare atribuită
12.750 RON
Data publicării
27.11.2018 12:07
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.750 RON

din 12.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.