Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cod SMIS 114614 - LOT 3

Număr anunț
DA22383102
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
DIASOFT SRL (CUI RO18053890)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.374 RON
Valoare atribuită
3.374 RON
Data publicării
11.02.2019 15:10
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.374 RON

din 3.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.